Річний звіт про діяльність закладу

Звіт керівника ДНЗ «Колосочок» перед педагогічним колективом і громадкістю за 2016-2017 навчальний рік

План:

1.Загальна частина.

2. Аналіз педагогічної роботи.

3. Аналіз харчування.

4. Адміністративнор-господарська робота.

1. Дошкільний навчальний заклад «Колосочок» працює з 8:00 до 18:30 годин з п’ятиденним робочим тижнем та 10,5 годинним перебуванням дітей.

Навчальний рік у дошкільному закладі починається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня по 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

В 2016-2017 навчальному році в дошкільному навчальному закладі «Колосочок» нараховувалось 24 дітей різновікової групи.

Зарахування дітей до дошкільгого закладу здійснюється на підставі заяв батків, медичної довідки про стан здоров’я дитини та копії свідоцтва про народження.

Протягом року функціонувала І різновікова група – 24 дітей.

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про дошкільну освіту» наповнюваність груп у дошкільних навчальних закладах складає:

- для дітей від 1 до 3 років - до 15 дітей;

- для дітей віком від 3 до 6 років – 20 дітей;

- різновікові – до 15 осіб (саме наша група)

- в оздоровчий період – до 15 осіб.

Робота педагогічного колективу спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про атестацію педагогічних працівників», «Базові програми розвитку дитини «Я у світі», програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», Базовим компонентом дошкільної освіти, програмою «Українське довкілля».

Дошкільний навчальний заклад «Колосочок» укомплектований кадрами та обслуговуючим персоналом. Усі педагоги мають спеціальну педагогічну освіту, за станом здоров’я їм дозволено здійснювати педагогічну діяльність. Відповідно до штатного розкладу в ДНЗ працює 7 працівників, з них 3 педагоги.

2. Аналіз педагогічної роботи.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

План роботи затверджується педагогічною радою закладу, погоджується методистом відділу освіти та спорту Козівської РДА.

Педагогам дошкільного закладу надана можливість впроваджувати різні форми підвищення фахової майстерності, самоосвіта, колективні перегляди, проходження курсів підвищення кваліфікації при ТОКІППО.

Протягом 2016-2017 н.р. у дошкільному закладі проведенні цікаві свята та розваги:

1. Фізкультурна розвага.

2. «Осінь завітала до малят».

3. Казка на новий лад «Пан Коцький».

4. Розвага «Андріївські вечорниці».

5. Свято «Святий миколай, до малят завітай !»

6. Лялькова вистава «Зайчикова хатка».

Безпосереднє керівництво діяльністю закладу здійснює його завідувач Лупиніс В.В., яка координує роботу наказами різного характеру. На основі аналізу навчально-виховноої роботи визначаються проблемні завдання колективу, формуються теми педрад та виробничих нарад.

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу працював разом з батьками над реалізацією поставлених завдань:

1. Впровадження інноваційних технологій як засіб оптимізації спільної фізкультурно-оздоровчої роботи ДНЗ і родин.

2. Формувати у дітей чуття національної свідомості на заняттях з музичного та українського декоративного мистецтва.

3. Розвивати комунікативно-мовленнєві навички дітей в процесі екологічного виховання та навчання елементарних математичних знань.

З метою вдосконалення навчально-виховного процесу педагогічний колектив використовував альтернативні методики та технології, а саме:

- розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку на заняттях із зображувальної діяльності (автор А.Шульга);

- гуманістична концепція виховання В.Сухомлинського.

3. Аналіз харчування.

Організація харчування дітей відбувається відповідно до нормативно-правових документів з питань організації харчування дітей:

- Закону України «Про дошкільну освіту»;

- Закону України «Про дитяче харчування»;

- Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004р. №1591 «Про затвердженння норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»;

- Наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2005р.№242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».

У ДНЗ встановлено 3-разове харчування. Для організації раціонального харчування в ДНЗ складається примірне двотижневе меню, яке погоджується з ветеринарною службою і затверджується керівником навчального закладу. Видача готових страв дозволяється лише після зняття проби завідувача ДНЗ. Продукти харчування в заклад постачають установи, які визначені рішенням тендерних комітетів. Продукти завозять згідно заявок, які надавє завідувач закладу, воним приймаються лише за наявності супровідних документів, які підтверджують їх безпечність, якість, дату виготовлення на підприємстві, термін реалізації, умови зберігання.

Вартість харчування однієї дитини в день складає 4.80 грн. До раціону харчування дітей включено більше молочних та рибних продуктів, м’яса, соків, фруктів.

4. Адміністративно-господарська робота.

На початок кожного року складається кошторис бухгалтером на закупівалю товарів, робіт та послуг. Матеріальна база ДНЗ у задовільному стані.

Оснащення усіх приміщень відповідає нормативним вимогам. Технічне становище будівлі задовільне. Територія закладу озеленена. Ігровий та спортивний майданчики, обладнання підтримуються у задовільному безпечному стані. Пісок завозяться 2 рази в рік. Прибирання територій проводиться щоденно. За потреби здійснюється викошування трави та обрізання кущів.

Протягом літнього періоду у закладі проведено такі роботи:

- поточний ремонт зроблено у груповій кімнаті, спальні, туалеті, коридорі;

- вкладено лінолеум у коридорах;

- пофарбовано усі споруди на ігрових майданчиках;

- біля паркуючого входу поновлено сходи (спонсорська допомога с/ради).

Закуплено:

- каструлі, чайник, миючі засоби;

- постільну білизну, покривала дитячі.

До закінчення літнього періоду плануємо закупити постільну білизну на суму 10000 грн.

Щоб запобігти нещасним випадкам та професійним захворюванням ведеться контроль за дотриманням працівниками вимог з охорони праці під час виконання ними робіт певного виду або за певною професією. Вимоги визначені інструкціями праці, які затверджені керівником.

В ДНЗ створені належні, безпечні і здорові умови праці відповідно до Закону України від 21 листопада 2002р. №229-IV «Про охорону праці». Випадків травмування працівників ДНЗ під час роботи у 2016-2017 роках не було.

5. Робота з батьками.

Покращилась робота з батьками. За їх кошти придбано обладнання для занять з фізкультури (м’ячі, обручі, скакалки), образотворчого мистецтва (кольоровий папір, пластилін, фарби, олівці), іграшки для ігор дітей, дитячі книжки, замальовки. Батьки є постійними учасниками навчально-виховного процесу.

Кiлькiсть переглядiв: 782

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.